Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічне забезпечення школи

Дата: 12 червня 2020 о 14:11, Оновлено 20 липня 2021 о 08:02
Автор: Куньч Н. М.

Матеріально-технічне забезпечення школи.

Комунальний заклад «Солонська гімназія Меденицької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області» розміщений в будівлях здана в експлуатацію1968  року загальною площею 810 м2, приміщення закладу типове одноповерхове, проектна потужність установи – 100 учнів.

Заклад розташований за адресою: с. Солонське, вул. Шкільна, 2. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 7 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту школи.

Територія закладу становить 0,57 га, не огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 9 класних кімнат та  навчальних кабінетів актова зала, комбінована майстерня з трудового навчання (слюсарна майстерня, столярна майстерня), спортивний майданчик, на якому знаходиться  тренажерний комплекс.

З 9 навчальних приміщень 4 використовується для навчання учнів початкової школи, 5 – для навчання учнів 5-9 класів. У закладі наявні:

• 1 кабінет української мови та літератури;
  • 1 кабінет інформатики;

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет директора.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
    У закладі працює кабінет інформатики. У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (4+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Члени адміністрації використовують 1 сучасний комп’ютер.

У школі працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

7

Із них:

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій

3

Робоче місце учителя інформатики

Робочі місця адміністрації

не працюють

2.

Принтери

3.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

4.

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

5.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

6

6.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

7.

Кількість учнів на один ПК в закладі

8

8.

Проектори

9 Ноутбуки

3

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «RadioNetwork» зі швидкістю 10 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу:solonschool@ukr.net

Сайт закладу: https://solonska.e-schools.info

У приміщенні закладу розміщено:

• куточок з охорони праці;
  • інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;
  • інформаційні стенди «Правова освіта», "Людина і закон" «Загальні правила поведінки учнів у школі»,
  • стенди «Наше дозвілля», «Організація "Сокіл"»;
  • куток присвячений героям Небесної сотні "Вони боролися, щоб ми перемогли..."

На високому рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.
    У закладі працює бібліотека.Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2019 року нараховує 6208 екземплярів.

Мовний склад основного бібліотечного фонду:

•  книги українською мовою    – 97%;
  •  книги англійською мовою    – 3%;

Фонд підручників нараховує 2164 екземпляр.

Забезпечення учнів  підручниками складає  90%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

У закладі є 1 внутрішніх туалетів загальною площею 10 м2.  ( для дівчат (на 2 кабінки з дверцятами),  для хлопців (на 2 кабінки з дверцятами).  Якість ремонту вбиралень – достатня.

З 2018 року адміністрацією школи розроблено та реалізовано програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади с. Солонське, знаходиться на балансі відділу освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.